Seznam

IP telefony
Média, paměťové karty->
Notebooky->
Monitory
Skenery
Tiskárny->
Kancelářská technika->
Fotoaparáty
Doplňky->
Digitální váhy->
  Osobní digitální váhy
  Kuchyňské váhy
  Kapesní váhy
  Kojenecké váhy
  Medicínské váhy
Digitální hodinky->
Doplňky pro zdraví
Software->
Servisní práce

Dle výrobce


Překlady

Czech

Tanita BC - 532
[vaha]
Cena: 3,388 2,981

Osobní digitální váha s měřením tuku, vody, svalů a další.

Procento tělesné vody - 0,1 %
Procento tělesného tuku - 0,1 %
PODÍL SVALOVÉ HMOTY - 0,1 kg
DENNÍ PŘÍJEM KALORIÍ - kcal/kJ
HMOTNOST KOSTÍ - 0,1 kg
Počet pamětí - 4 + 1 pro hosta
Kapacita vážení - 150 kg
Přesnost vážení - 100 g
Mód - dospělý, atletický, dětský (pro děti od 7mi let)
Design sklo a chróm ve velmi hezkém kulatém provedení.

4 AA baterie součástí balení.

Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty a hmotnosti kostí.

Tato váha rozlišuje dospělý mód- od 18ti do 99ti let,dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm a atletický mód - pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň 1 rok trénují.

Popisfunkcí:

Podíl svalové hmoty- tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody vnich obsažené.
Hmotnost kostí- znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.
Viscerální tuk- tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

Bazální metabolická spotřeba (denní příjem kalorií)- BMR:tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje vklidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.
Metabolický věk- tato funkce spočítá Vaše BMR a ukáže Vám průměrný věk, kterému náleží Váš metabolismus. Jestliže je Váš metabolický věk vyšší než Váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit Váš metabolický věk. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 50. Nižší věk než 12 se na displeji zobrazí "12", vyšší než 50 se na displeji zobrazí "50". Vědci dokázali, že se metabolismus přibývajícím věkem dítěte mění, zlom nastává od 16ti nebo 17ti let, kdy se spotřeba snižuje.

Celková fyzická kondice- tato funkce porovnává Vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, Vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když Vaše hmotnost zůstává neměnná, může se Vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje Váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.

Navíc určí tkzv. Rozmezí zdravého tělesného tuku: váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů) a výsledek zobrazí na displeji ve čtyřech stupních.

Hodnocení výrobku
 Podobné produkty
Zobrazeno 15 (z 5 zboží) Stránek výsledku:  1 
    Označení+   Koncová Cena s DPH   Objednat 
 Tanita BC - 532   Tanita BC - 532   3,388  2,981  IMAGE_BUTTON_BUY_NOW 
 Tanita BC - 543   Tanita BC - 543   3,849  3,387  IMAGE_BUTTON_BUY_NOW 
 Tanita BC - 545   Tanita BC - 545   6,420  5,650  IMAGE_BUTTON_BUY_NOW 
 Tanita BC - 570   Tanita BC - 570   2,328  2,048  IMAGE_BUTTON_BUY_NOW 
 Tanita BC - 575   Tanita BC - 575   2,328  2,048  IMAGE_BUTTON_BUY_NOW 
Zobrazeno 15 (z 5 zboží) Stránek výsledku:  1 
21 /06/ 2024  svatek dnes slaví Alois a zítra Pavla

Copyright ©2002 - 2005 e-PC.cz